Wysoka wygrana na inaugurację

W pierwszym meczu nowego sezonu wygrywamy z Mazurem Karczew 5:1.Pierwsza połowa to wzajemne ,,badanie"Żaden zespół nie chciał popełnić błędu.Gra była dokładna, uważna.Pierwszą bramkę strzela Bartek Nowak przedzierając się środkiem. Druga bramka pada po rzucie wolnym wykonywanym przez Kajetana Królikowskiego.Piłka odbija się od głowy obrońcy Karczewa i wpada do bramki.W drugiej połowie gra się zaostrza.W jednej akcji czerwoną kartkę za brutalny faul bez piłki otrzymuje zawodnik Karczewa i dwie żółte kartki nasi zawodnicy.Po stracie zawodnika Karczew ambitnie starał się dotrzymywać kroku Radomiakowi. Jednak nasz trener poderwał ławkę rezerwowych i co kilka minut wchodzili zawodnicy ze świeżymi siłami. To właśnie oni strzelali kolejne bramki.  Robert Wroński,Oskar Kołacz,Szymon Janduła.Na swoją bramkę w debiucie miał też szansę Oskar Miturski. Niestety piłka po jego strzale trafiła w słupek.Mamy mocny wyrównany skład i jest duża rywalizacja w zespole, co powinno mieć wpływ na jakość naszej gry w kolejnych meczach. Zapowiada się ciekawy sezon.