Radomiak- Talent 2:2

Po bardzo dobrym meczu z Karczewem przyszedł czas na słabsze spotkanie z Talentem. Nic nie zapowiadało tak trudnego meczu. Pierwsi strzelamy bramkę, a wykonawcą jest niezawodny Bartek Nowak. Strzelcem drugiego gola też jest Bartek.Była okazja na strzelenie kolejnego gola . Niestety szarżujący  Nowak zostaje bezwzględnie faulowany tuż przed polem karnym. a zawodnik Talentu otrzymuje czerwona kartkę.Mimo osłabienia przeciwnik gra dobrze , wymienia dużo dokładnych podań. Czuć zrozumienie i zgranie zespołu z Targówka, który gra w osłabieniu, a jednak wcale tego nie widać na boisku.Ekstraliga jest bardzo wymagająca co pokazał ten mecz. My wygrywamy z Karczewem w ładnym stylu,  a remisujemy z Targówkiem, z którym Karczew wygrywa 4:2.Jeśli w kolejnym meczu pokażemy grę taką jak z Karczewem to nasze szanse na 3 punkty wzrosną znacząco i na to liczymy.

P.S. Ciekawostka z tego meczu jest taka,że boisko było obstawione kamerami drużyny przeciwnej. Przed meczem u siebie chłopcy z Talentu będą mieli pewnie obowiązkowy seans filmowy. :-)